ÇÖZÜMLER > Akıllı Şehir Çözümleri > Ulaştırma İşletmeciliği Hizmetleri

 

 

 

 

Ulaştırma İşletmeciliği Hizmetleri

Taşımacılıkta ödeme sistemi işletimi büyük bir özveri ve saha deneyimi gerektirir; çünkü, binlerce terminal ve milyonlarca kartın kesintisiz sürekli olarak çalışması gerekir. PayCore, toplu taşımacılık ödemelerine yönelik çeşitli çözümlere sahip olmanın yanı sıra, yüksek düzeyde iş sürekliliği ve mükemmelliği ile yüksek işlem hacimlerinin işletilmesini yönetmekte deneyim sahibidir.

4 milyonun üzerinde nüfusa sahip bir şehir olan; otobüs, metro, hafif raylı ve deniz taşımacılığı sistemleri üzerinden günde 1,3 milyon taşıma işleminin yapıldığı İzmir’de, PayCore’in ulaşım operatörü olması, şirketin geçmişindeki ilklerinden birini oluşturur. 

Ayrıca, EMV için hazır doğrulayıcılar, self-servis otomatlar, web tabanlı ve elektronik yazar kasa (ÖKC) tabanlı yükleme hizmetleri, web ve cep telefonu üzerinden istenen bilgiye erişimi içeren akıllı otobüs durakları, araç içi bilgi sistemleri, güvenlik için araç içi kameralar, denetim ve izleme, yolcu sayaçları, otobüsler için rota optimizasyonu ve A’dan B’ye gitmenin en iyi yollarını belirten uygulama da İzmir’de sağladığımız hizmetler arasında bulunmaktadır.

 

Social

Newsletter

Please subscribe to our newsletter to stay up-to-date on latest industry news and learn more about PayCore solutions.


Join our Newsletter