ÇÖZÜMLER > Akıllı Şehir Çözümleri > Ulaştırma İşletmeciliği Hizmetleri

 

 

 

 

Ulaştırma İşletmeciliği Hizmetleri

Binlerce terminal ve milyonlarca kartın kesintisiz sürekli olarak çalışması gereken “taşımacılık sektöründe” ödeme sistemi işletimi büyük bir özveri ve saha deneyimi gerektirir. PayCore, toplu taşımacılık alanında ödemelere yönelik çeşitli çözümlere sahip olmanın yanı sıra, yüksek düzeyde iş sürekliliği ve mükemmelliği ile yüksek işlem hacimlerinin işletilmesini yönetmekte deneyim sahibidir.

4 milyonun üzerinde nüfusa sahip bir şehir olan; otobüs, metro, hafif raylı ve deniz taşımacılığı sistemleri üzerinden günde 1,3 milyon taşıma işleminin yapıldığı İzmir’de, PayCore’in ulaşım operatörü olması, şirketin bu alandaki ilklerinden birini oluşturur. 

Ayrıca, EMV uyumlu validatörler, self-servis otomatları, elektronik yazar kasa (ÖKC) ve web tabanlı top-up hizmetleri, web ve cep telefonu üzerinden istenen bilgiye erişimi içeren akıllı otobüs durakları, araç içi bilgi sistemleri, güvenlik için araç içi kameralar, denetim ve izleme, yolcu sayaçları, otobüsler için rota optimizasyonu ve A noktasından B noktasına gitmenin en iyi yollarını belirten uygulamalar İzmir’de sağladığımız hizmetler arasında bulunmaktadır.

 

Social

Newsletter

Please subscribe to our newsletter to stay up-to-date on latest industry news and learn more about PayCore solutions.


Join our Newsletter