ABOUT US > Digital Ödeme Çözümleri

Digital Ödeme Çözümleri

Dijital Ödeme Devrimi Şimdi Gerçekleşiyor

Dijital teknoloji, ödemeler endüstrisini dönüştürmektedir. Tüketiciler, herhangi bir yerde, herhangi bir cihazdan ürün ve hizmet alımı yapmanın güvenli, hızlı ve rahat yollarını arıyorlar.

Mobil telefonların ödemeler için kullanılabilmesi açısından önemli bir adım olan NFC'nin (Near Field Communications) 2002 yılında icat edilmesinden uzun süre sonra, mobil ödemeler, 2013 ve 2014 yıllarında ApplePay, AndroidPay ve SamsungPay'in duyurularıyla sonunda kitle pazarına ulaşmaya başladı. Bugün, akıllı telefonların çoğu dijital ödeme işlemleri için NFC teknolojisi ve gerekli güvenlik altyapısına sahip. Global ödeme şemaları, dünya çapında dijital ödeme işlemleri için güvenlik ve birlikte çalışabilirlik standartlarını tanımlamıştır.

PayCore Dijital Ödemeler İçin Entegre Bir Platform Sunuyor

PayCore Dijital Ödeme çözümleri, bankaların, hizmet sağlayıcıların, telekom operatörlerinin ve üye işyerlerinin dijital ödemeleri sorunsuz bir şekilde uluslararası ödeme standartlarına uygun olarak uygulayabilmelerini sağlar.

Çözüm, dijitalleştirilmiş kartların tam yaşam döngüsünü yöneten entegre bir platform sunmaktadır. Kayıt işleminden başlayarak, kimlik bilgilerini sağlama ve güvenli yönetim işlemlerini yönetir. Platform, kart çıkaran kurumların ve hizmet sağlayıcıların, hizmetlerini kendi cüzdanlarında veya üçüncü taraf cüzdanlarında sağlamalarına olanak tanır.

Çözüm, e-ticaret ve m-ticaret yapan üye işyerleri için olduğu gibi benzin istasyonları ve toplu ulaşım operatörleri gibi fiziki üye işyerleri için de ödeme işlemlerini mümkün kılmak üzere uygulama-içi ödemeleri desteklemektedir.

 
 
Neden PayCore Dijital Ödeme Çözümleri ?
  • Ödeme ekosisteminin her bir halkasında en yüksek standartlara sahip hazır ürünler (terminaller, kartlar, acquiring, kart çıkarma)
    • MasterCard, FIS, Deutsche Telekom, SIA ve diğerleri ile başarılı küresel projeler
    • Üye işyerlerinin ve bankaların mobil ödeme uygulamalarını kolaylaştırmak için açık API'ler
  • •  7 yılı aşkın tecrübesi ve 100'den fazla EMV ve dijital ödeme uzmanı sayesinde olağanüstü know-how
    • ABD ve Hindistan dahil olmak üzere küresel ofislerde yerel destek ve ihtiyaca özel hizmet

Ürünler

Referanslar & Üyelikler

Social

Newsletter

Please subscribe to our newsletter to stay up-to-date on latest industry news and learn more about PayCore solutions.


Join our Newsletter