ÇÖZÜMLER > Digital Ödeme Çözümleri > Issuer Token Adaptor

 

 

 

 

Issuer Token Adaptor

Dijital teknoloji ödemeler endüstrisini dönüştürmektedir. Tüketiciler, herhangi bir yerden veya herhangi bir cihazdan ürün ve hizmet almanın güvenli, hızlı ve rahat yollarını arıyorlar.

Bulut tabanlı ve güvenli eleman tabanlı modeller popüler olmanın yanı sıra Apple, Samsung ve Google gibi büyük oyuncular tarafından tercih edilmektedir. Bazı issuerlar kendi mobil cüzdanlarını sunmayı tercih etseler de çoğu popülerlik ve dağıtım kolaylığı nedeniyle Apple Pay, Samsung Pay ve / veya Android Pay'in bir parçası olmaya isteklidirler. Dijital ödeme platformları, mobil cihazların temassız bir kart işlevi görmesi için çalışmaların çoğunu idare etmektedir; ancak yine de, tokenizasyon yönetimi ve raporlama hizmetleri için issuer tarafında bir hizmet noktasına ihtiyaç duyulmaktadır.

PayCore'un Token Yönetici Çözümü, Dijital Etkinleme Platformları / Token Servis Sağlayıcıları ve issuerlar arasındaki iletişimi yöneterek issuerlar için bir hizmet noktası olma işlevini görür. Sistemin ana sorumluluğu, mobil kart kimlik bilgilerini yönetmek ve issuerların sistemleri ile çevrimiçi veya mobil bankacılık dahil olmak üzere, entegrasyonu sağlamaktır.

Kilit Kazanımlar

1
Multi-tenant yapısı: kurum içi veya ana makine modeli
2
Dijital Ödeme Platformları / Token Servis Sağlayıcıları ile entegrasyonu kolaylaştırır
3
Birden fazla Dijital Ödeme Platformu /Token Servis Sağlayıcı ile Entegrasyon
4
Kullanıcı dostu web portalı ekranları
 

Kilit Özellikler

• Gelişmiş Web Portalı
• Kimlik Bilgisi Kasası
• Kimlik Yönetimi
 

Social

Newsletter

Please subscribe to our newsletter to stay up-to-date on latest industry news and learn more about PayCore solutions.


Join our Newsletter