> Dijital Ödeme Çözümleri > Issuer Token Adaptor

 

 

 

 

Issuer Token Adaptor

Dijital teknoloji, ödemeler endüstrisini dönüştürmektedir. Tüketiciler bugün, herhangi bir yerden veya herhangi bir cihazdan ürün ve hizmet almanın güvenli, hızlı ve rahat yollarını arıyorlar.

Bulut ve secure element tabanlı modeller popüler olmanın yanı sıra Apple, Samsung ve Google gibi büyük oyuncular tarafından da tercih edilmektedir. Bazı issuerlar kendi mobil cüzdanlarını sunmayı tercih etseler de çoğu popülerlik ve dağıtım kolaylığı nedeniyle Apple Pay, Samsung Pay ve / veya Android Pay'in bir parçası olmaya isteklidirler. Dijital ödeme platformları, mobil cihazların temassız bir kart işlevi görmesi için çalışmaların çoğunu idare etmektedir; ancak yine de, tokenizasyon yönetimi ve raporlama hizmetleri için Issuer tarafında bir hizmet noktasına ihtiyaç duyulmaktadır.

PayCore'un Token Yönetici Çözümü, Dijital Etkinleştirme Platformları, Token Servis Sağlayıcıları ve Issuerlar arasındaki iletişimi yöneterek Issuerlar için bir hizmet noktası olma işlevini görür. Sistemin ana sorumluluğu, mobil kart kimlik bilgilerini yönetmek ve Issuerların sistemleri ile online veya mobil bankacılık dahil olmak üzere, entegrasyonu sağlamaktır.

Temel Avantajlar

1
Multi-tenant yapısı: in-house veya hosted modeli
2
Dijital Ödeme Platformları / Token Servis Sağlayıcıları ile entegrasyon
3
Birden fazla Dijital Ödeme Platformu /Token Servis Sağlayıcı ile entegrasyon
4
Kullanıcı dostu web portalı ekranları
 

Ana Özellikler

• Gelişmiş Web Portalı
• Credential Vault
• Credential Yönetimi
 

Social

Newsletter

Please subscribe to our newsletter to stay up-to-date on latest industry news and learn more about PayCore solutions.


Join our Newsletter