ÇÖZÜMLER > Dijital Kartlı Ödeme Çözümleri > Vergilendirme Çözümleri

 

 

 

 

Vergilendirme Çözümleri

PayCore’un Akıllı Vergi Gelirleri Yönetim Sistemi, özellikle elektronik ticaret satışları ve nakitsiz ekonomi modellerinde, katma değer vergisi tahsilat sürecini yönetmek üzere, devlet kurumları için özel olarak geliştirilmiş bir vergi paketidir. 

Sistem vergi tahsilatına odaklanmakla birlikte vergi mükellefi yönetimi, ECR yönetimi, güvenli anahtar yönetimi, yetkilendirme, KDV parametre yönetimi, rol / yetki yönetimi, gerçek zamanlı rapor ve izleme, dolandırıcılık ve karar destek sistemi modüllerine de sahiptir.

Çözüm, EFT / POS Terminal özelliğine de sahip olan elektronik yazarkasa cihazları (ECR'ler) ile çalışır. Bu cihazlar sisteme bağlı olup, online mesajlarla satış fişi verilerini aktarır.

Çözüm, mobil / internet tabanlı ödeme yöntemlerini ve elektronik faturalandırma hizmetlerini dahil ederek denetim mekanizmasının kapsamını genişletmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca, sistem bireysel vergi mükellefleri için gelir vergisi tahsilat altyapısıyla entegre edilebilir. Ödemelerin internet üzerinden gerçekleştirilmesini ve faturalarının başka ülkelerde oluştuğu e-ticaret satışlarının vergilendirilmesini sağlar. Sonuç olarak, sistemin vergi manipülasyonuna karşı güçlü bir kontrol mekanizması vardır.

Social

Newsletter

Please subscribe to our newsletter to stay up-to-date on latest industry news and learn more about PayCore solutions.


Join our Newsletter