ABOUT US > Donanım Çözümleri

Donanım Çözümleri

Doğru Donanım, Ödeme Sistemlerinde Verimliliği ve Güvenliği Artırıyor

Kuruluşların küresel ve rekabetçi bir pazarda rekabet ederken maliyetleri kontrol etmeleri, tehditleri yönetmeleri ve uyum sağlamaları gerekmektedir. Güvenlik ihlallerinin potansiyel alanlarını proaktif olarak tespit etmek,tehditleri ve saldırıları düzeltmek esastır.

Doğru donanım ürünleri, kurumların riskleri etkin bir şekilde yönetip yasal gereklilikleri yerine getirirken işe yönelik yeni hizmetleri korkusuzca uygulamaya koymalarını sağlar.
 

PayCore'un Sunduğu Akıllı Cihazlarla Kafanız Rahat
 

PayCore Donanım Çözümleri, müşterilerinin ihtiyaçlarını optimize çözümler ve yenilikçi akıllı cihazlar ile karşılamak üzere, hızla gelişen ödeme endüstrisine yönelik donanım ve iç yazılım çözümleri tasarlar ve üretir.

Ürünlerin ve çözümlerin tüm yaşam döngüsü boyunca sağladığımız uzman rehberliğin yanı sıra verimli, güvenli, ihtiyaca göre düzenlenebilen ve kullanımı kolay çözümler sunuyoruz. PayCore Donanım Çözümleri; veri ağları, gömülü sistemler, uzaktan cihaz ve sistem yönetimi, güvenlik ve kart basmanın yanı sıra izleme ve anti-skimming gibi katma değerli çözümlerdeki geniş deneyimiyle ödeme sistemleri sektöründe yerleşik bir çözüm sağlayıcıdır.

PayCore, Thales ve Safenet / Gemalto’nun Hardware Security Modules (HSM) konusunda yetkili satıcısı ve gold partneri olup sektördeki en büyük kart baskı cihazlarının da yetkili satıcısıdır. PayCore, bu ürünlerin satın alma döngüsü boyunca müşterilere destek vermektedir. 

 
Neden PayCore Donanım Çözümleri?
  • • Maliyetleri yönetin ve en güncel çözümlerle güvenliği ve uyumluluğu sağlayın
    • Analizlere dayalı kolayca özelleştirilebilir ürünler ve hizmetler
  • • En son teknoloji mühendislik 
    • Önceden tedbir alarak sorunları önleyin / tespit edin ve müşteri memnuniyetini artırın
 

Ürünler

Referanslar & Üyelikler

Social

Newsletter

Please subscribe to our newsletter to stay up-to-date on latest industry news and learn more about PayCore solutions.


Join our Newsletter