ABOUT US > EMV Çözümleri
Mağazalarda Ödeme Alışkanlıkları Değişiyor

EMV, banka ve kredi kartı ile yapılan ödemeler için uzun süre kullanılan manyetik kartlar döneminden sonra gelen çip tabanlı bir ödeme şartnamesidir.

EMV standartları ilk olarak 1994 yılında Europay, MasterCard ve Visa tarafından tanımlanmıştır. EMVCo, bu şirketler tarafından, EMV ödeme işlemlerinin dünya çapında kabulü ve interoperability’yi sağlamak için kurulmuştur. Bunlara ilaveten kart ve terminal yönetimi, güvenlik de bu kapsamdadır. Bugün EMVCo'nun altı üyesi var: American Express, Discover, JCB, MasterCard, UnionPay ve Visa.

EMV dönüşümü, yıllardır bankalar, hizmet sağlayıcılar ve finansal kurumlar için en önemli gündem maddelerinden biri olmuştur. EMV standartları, ödeme ekosisteminin her bölümünü etkiler. EMV'ye geçişe yönlendiren ana konular dolandırıcılığı azaltma, daha yüksek kontrol, daha düşük maliyetler ve katma değerli hizmetler yer alıyor.

EMV temaslı kartları 2006'dan sonra MasterCard, Visa ve diğer ödeme şemalarının temassız EMV standartları izledi. Temassız standartları, kullanıcı dostu yapısı ve hızı nedeniyle kitlesel olarak benimsenmiştir.

 

PayCore, Ödüllü ve Tam Sertifikalı EMV Çözümleri Sunuyor.
 

PayCore EMV Solutions; terminal sağlayıcıların, çip sağlayıcıların, kart çıkaran kurumların, acquirerların ve transit operatörlerinin eski sistemlerini EMV standartlarına sorunsuz bir şekilde taşımalarına olanak sağlar. EMV'de 20 yıldan fazla deneyime sahip olan PayCore, en iyi çözümleri ve hizmetleri sunmaktadır.

PayCore, kart ve terminallerden acquirer ve kart çıkarma sistemlerine kadar ödeme ekosisteminin her alanına EMV çözümleri sunmaktadır. Platform, kart çıkaran kurumlar için EMV kartlarının toplu veya şubelerde anında güvenli bir şekilde kişiselleştirilmesi, transit operatörlere toplu ulaşım hizmetlerinde EMV işlemlerini yürütmeleri için EMV ödeme geçidi, terminal ve kart sağlayıcılara terminal ve kartları için EMV L2 Kernel sertifikasına sahip olma olanaklarını sunmaktadır. PayCore ayrıca, sorunsuz bir geçiş yapmalarına imkan sağlamak için kart çıkaran ve kart kabul eden kurumlara, kart ve terminal sağlayıcılara danışmanlık ve eğitim hizmetleri de sunmaktadır.

PayCore, müşterilerine, eksizsiz ve sertifikalı EMV uyumlu bir ödeme platformu sunarak müşteriler için entegre ve uçtan uca bir platform oluşturmuştur. PayCore’in platformu farklı tedarikçilerle çalışma ihtiyacını ortadan kaldırırken, bağımsız platformlara da kusursuz bir şekilde entegrasyon imkanı sağlıyor.

 
Neden PayCore EMV Çözümleri?
  • • Ödeme ekosisteminin her bir halkası için(Terminaller, Kartlar, Acquiring, Issuing) tam sertifikalı ve en yüksek standartlara sahip hazır ürünler.
    • MasterCard, FIS, Deutsche Telekom, SIA ve diğerleri ile başarılı küresel projeler
    • 20 yılı aşkın tecrübesi ve 100'den fazla EMV ve dijital ödeme uzmanı ile olağanüstü know-how

 

  • • ABD ve Hindistan da dahil olmak üzere küresel ofislerde yerel destek ve ihtiyaca özel hizmet
    • Kişiselleştirme ve işlem hızında performans optimizasyonu
 

Ürünler

Social

Newsletter

Please subscribe to our newsletter to stay up-to-date on latest industry news and learn more about PayCore solutions.


Join our Newsletter