ABOUT US > EMV Çözümleri
Müşterilerinizin Mağazalarda Ödeme Şekli Değişiyor

EMV, banka ve kredi ödeme işlemleri için uzun süre kullanılan manyetik kartların devrinden sonra gelen çip tabanlı bir ödeme şartnamesidir.

EMV standartları ilk olarak 1994 yılında Europay, MasterCard ve Visa tarafından tanımlanmıştır. EMVCo, bu şirketler tarafından, EMV ödeme işlemlerinin dünya çapında birlikte çalışabilirliğini ve kabulünü kolaylaştırmak için kurulmuştur. Kart ve terminal değerlendirmesi, güvenlik değerlendirmesi ve birlikte çalışabilirlik konularının yönetimi buna dahil olmakla birlikte, EMVCo bunlarla sınırlı değildir. Bugün EMVCo'nun altı üyesi var: American Express, Discover, JCB, MasterCard, UnionPay ve Visa.

EMV'ye geçiş yıllardır bankalar, hizmet sağlayıcılar ve finansal kurumlar için en önemli gündem maddelerinden biri olmuştur. EMV standartları, ödeme ekosisteminin her bölümünü etkiler. EMV'ye geçişe yönlendiren ana hizmetler arasında dolandırıcılığı azaltma, daha iyi kontrol, daha düşük maliyetler ve katma değerli hizmetler yer alıyor.

EMV temaslı kartları 2006'dan sonra MasterCard, Visa ve diğer ödeme şemalarının temassız EMV standartları izledi. Temassız standartlar, kullanıcı dostu yapısı ve hızı nedeniyle kitlesel olarak benimsenmiştir.

PayCore, Ödüllü EMV Çözümleri Sunuyor. Tam Sertifikalı.
 

PayCore EMV Solutions; terminal sağlayıcıların, çip sağlayıcıların, kart çıkaran kurumların, acquirerların ve transit operatörlerinin eski sistemlerini EMV standartlarına sorunsuz bir şekilde taşımalarına olanak sağlar. EMV'de 19 yıldan fazla deneyime sahip olan PayCore, en iyi çözümleri ve hizmetleri sunmaktadır.

PayCore, kart ve terminallerden acquirer ve kart çıkarma sistemlerine kadar ödeme ekosisteminin her bölümünde EMV çözümleri sunmaktadır. Platform, kart çıkaran kurumlara EMV kartlarının toplu veya şubelerde anında çıkarılırken güvenli bir şekilde kişiselleştirilmesi, transit operatörlere toplu ulaşım hizmetlerinde EMV işlemlerini yürütmeleri için EMV ödeme geçidi, terminal ve kart sağlayıcılara terminal ve kartları için EMV L2 Kernel çekirdeği sertifikasına sahip olma olanaklarını sunmaktadır. PayCore ayrıca, sorunsuz bir geçiş yapmalarına imkan sağlamak için kart çıkaran kurumlara, acquirerlara, kart ve terminal sağlayıcılara danışmanlık ve eğitim hizmetleri de sunmaktadır.

PayCore, müşterilerine, eksizsiz ve tam olarak sertifikalı EMV-etkin bir ödeme platformu sunarak müşteriler için entegre uçtan uca bir platform oluşturmuştur. PayCore’in platformu farklı hizmet sağlayıcılarla çalışma ihtiyacını ortadan kaldırıyor, ancak bağımsız platformlara da kusursuz bir şekilde entegre olabiliyor.

 
Neden PayCore EMV Çözümleri?
  • • Ödeme ekosisteminin her bir halkasında (Terminaller, Kartlar, Acquiring, Kart Çıkarma) en yüksek standartlara sahip hazır ürünler. Tam sertifikalı.
    • MasterCard, FIS, Deutsche Telekom, SIA ve diğerleri ile başarılı küresel projeler 19 yılı aşkın tecrübesi ve 100'den fazla EMV ve dijital ödeme uzmanı ile olağanüstü know-how

 

  • • ABD ve Hindistan da dahil olmak üzere küresel ofislerde yerel destek ve ihtiyaca özel hizmet
    • Kişiselleştirme ve işlem hızında performans optimizasyonu
 

Ürünler

Referanslar & Üyelikler

Social

Newsletter

Please subscribe to our newsletter to stay up-to-date on latest industry news and learn more about PayCore solutions.


Join our Newsletter