ABOUT US > Dijital Ödeme Çözümleri

Dijital Ödeme Çözümleri

Dijital Ödeme Devrimi Şimdi Gerçekleşiyor

Dijital teknolojiler, ödemeler dünyasını dönüştürmektedir. Tüketiciler artık herhangi bir kanal ve cihazdan ürün ve hizmet alımı yapmanın güvenli, hızlı ve rahat yollarını arıyorlar.

Mobil telefonların ödemeler alanında kullanılabilmesi açısından önemli bir adım olan NFC'nin (Near Field Communications) 2002 yılında icat edilmesinden uzun süre sonra, mobil ödemeler, 2013 ve 2014 yıllarında ApplePay, AndroidPay ve SamsungPay'in duyurularıyla kitlelere ulaşmaya başladı. Bugün, akıllı telefonların çoğu dijital ödeme işlemleri için NFC teknolojisi ve gerekli güvenlik altyapısına sahip. Global ödeme şemaları, dünya çapında dijital ödeme işlemleri için güvenlik ve birlikte çalışma standartlarını tanımlamıştır.

PayCore Dijital Ödemeler İçin Entegre Bir Platform Sunuyor

PayCore Dijital Ödeme Çözümleri, bankaların, ödeme hizmet sağlayıcıların, telekom operatörlerinin ve üye işyerlerinin dijital ödeme teknolojilerini sorunsuz bir şekilde, uluslararası ödeme standartlarına uygun olarak hayata geçirebilmelerini sağlar.

Çözüm, dijital ödemelerin tüm yaşam döngüsünü yöneten entegre bir platform sunmaktadır. Uçtan uca, kayıt işleminden başlayarak, kimlik bilgilerini güvenli saklama ve provizyon alma işlemlerini yönetir. Platform, kart çıkaran kurumların ve ödeme hizmet sağlayıcıların, hizmetlerini kendi cüzdanlarında veya üçüncü partilerin cüzdanlarında vermelerine olanak tanır.
Çözüm, e-ticaret ve m-ticaret yapan üye işyerleri için olduğu gibi benzin istasyonları ve toplu ulaşım operatörleri gibi fiziki üye işyerleri için de ödeme işlemlerini mümkün kılmak üzere “in-app ödemeler”i desteklemektedir.

 
 
Neden PayCore Dijital Ödeme Çözümleri?
  • • Ödeme ekosisteminin her bir halkasında en yüksek standartlara sahip hazır ürünler (terminaller, kartlar, kart kabulü, kart çıkarma)
    • MasterCard, FIS, Deutsche Telekom, SIA ve diğerleri ile başarılı küresel projeler
    • Üye işyerlerinin ve bankaların mobil ödeme uygulamalarını kolaylaştırmak için açık API'ler
  • • 15 yılı aşkın tecrübesi ve 100'den fazla EMV ve dijital ödeme uzmanı sayesinde olağanüstü know-how
    • Küresel ofislerde yerel destek ve ihtiyaca özel hizmet

Ürünler

Referanslar

Social

Newsletter

Please subscribe to our newsletter to stay up-to-date on latest industry news and learn more about PayCore solutions.


Join our Newsletter