ABOUT US > Kariyer
Kariyer

PayCore olarak, ödeme sistemlerinde tanınan, saygın, dinamik ve motive ekibimizde gurur duyuyoruz.Ekibimizin bu derece rekabetçi ortamda dahi mükemmeliyetçi olmaları, onların yenilikçiliğinin, yeteneklerinin, insiyatif olmak çözüm üretebilme becerilerinin de ne kadar yüksek olduğunu gösteriyor.

PayCore küresel olarak büyürken ailemizin bir parçası olmak ve yolculuğumuzun bir bölümünü şekillendirmek isteyen, aynı derecede yetenekli ve motive bireylerle tanışmak için daima istekliyiz.

İster yeni mezun, ister sektörün emektarlarından olun; başarı hikâyemize nasıl katkıda bulunabileceğinizi duymayı merakla bekliyoruz. Lütfen, sizinle ilgili daha fazla bilgi edinebilmemiz için bizimle iletişime geçin.

 

PayCore iş fırsatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz:


Adınız:


Konu:

 


Mesajlar:
 
CV Yükle
 


 
 
 
PayCore Kültürü

PayCore, Sürekli Öğrenmeyi, Takım Ruhunu ve Sıkı Çalışmayı Destekleyen Bir Ortam Yaratılması Gerekliliğine İnanır.

 
 
Değerlerimiz

Müşteri odaklı:

Tüm ürünlerimiz en yüksek kalite standartlarında tasarlandı ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, kalite, uygulama hızı, kullanım kolaylığı gereksinimlerine cevap olabilecek şekilde geliştirildi.

 

Güvenilir ve adil:

Müşterilerimiz ve çalışanlarımız için, dürüst ve güvenilir bir ortağız. Müşterilerimiz ile açık, doğrudan, profesyonel ve sürdürülebilir bir iletişim ile güvene dayalı bir hizmetler sunuyoruz. Etik olmayan davranışlar için ilkemiz "sıfır toleranstır".

Yenilikçi:

En yeni trendleri ve teknolojileri takip ederek bunları ürünlerimizin geliştirilmesinde kullanmak ve bu sayede de müşterilerimize her zaman rekabet avantajı sağlamak ana ilkelerimizdendir. Tüm Dünyada 14 adet başarılı proje "ilk defa" PayCore tarafından gerçekleştirilmiştir ve bu sayı artarak devam edecektir.

 

Dinamik ve esnek:

Finansal teknolojiler çok hızlı değişmekte ve gelişmektedir. Enerji ve dinamizmimizi açığa çıkaran,  yeniliğe açık, hızlı değişimin gereksinimi olan esnekliğe uygun bireylerle çalışıyoruz.

Social

Newsletter

Please subscribe to our newsletter to stay up-to-date on latest industry news and learn more about PayCore solutions.


Join our Newsletter