ABOUT US > Yatırımcılar
 

 

Yatırımcılar

2010 yılında kurulan Mediterra Capital’in, 12 farklı ülkede, 30’un üzerinde satın alma deneyimi ve 12 değişik sektörde çalışmaları bulunuyor ve bugün 330 milyon Euro’luk bir fonu yönetiyor. Bugüne kadar Türkiye’de toplam 14 şirkete yatırım yapan fonun geçmişinde, Glasshouse, Logo Yazılım, Mobiliz ve Mikro Ödeme gibi teknoloji yatırımları ve bu yatırımlar altında 10 ek şirket satın alım deneyimi var. www.mediterracapital.com

MV Holding, 1993 yılında, önemli bir Türk girişimci olan Murat Vargı tarafından kuruldu. Türkiye’nin ve bölgenin lider GSM operatörü olan Turkcell’in kurucu ortağı olan MV Holding, Türkiye’nin önde gelen mobil cihaz distribütörü KVK’nın da kurucusu ve ana hissedarıdır.

Grup; teknoloji, konaklama ve yenilenebilir enerji endüstrilerinde değer yaratmaya devam etmektedir. Grubun varlıklarının net değeri 1,3 milyar dolardır. Daha fazla bilgi için www.mvholding.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Revo Capital, Türkiye’de ve bölgede tamamen yenilikçi erken dönem teknoloji girişimlerini destekleyen, Hollanda merkezli, 65 milyon dolarlık bir girişim sermayesi fonudur.

Fon, yerel bir pazar ve küresel bir üstle uzun vadeli potansiyel vaat eden, özellikle B2B Bulut, Neo Commerce & Enablers ve Nesnelerin İnterneti gibi birkaç odak alanda  faaliyet göstermektedir. Daha fazla bilgi için www.revo.vc adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Social

Newsletter

Please subscribe to our newsletter to stay up-to-date on latest industry news and learn more about PayCore solutions.


Join our Newsletter