ABOUT US > Yatırımcılar
 

 

Yatırımcılar

MT Grup, 2005 yılında Türkiye’nin girişimci iş adamlarından Murat Sancak tarafından kurulmuştur. Ana faaliyet alanı teknoloji, sağlık ve yeni nesil ödeme sistemleri olan MT Grup faaliyet gösterdiği sektörlerde öncü ve lider olmak, çevreyi ve toplum değerlerini gözeten, gelişime, ilerlemeye ve geleceğe katkıda bulunmak misyonu ile yola çıkmıştır. Ulusal düzeyde edinmiş olduğu güven ve istikrarı, tavizsiz kalıcı hizmet anlayışı ile uluslararası boyutta geleceğe taşımaktadır.

MT Grup, çatısı altında bulunan ve farklı sektörlerde hizmet veren toplam 9 şirketi ve yaklaşık 300 çalışanı ile Türk ekonomisine önemli katma değer sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için www.mtholding.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

MV Holding, 1993 yılında, önemli bir Türk girişimci olan Murat Vargı tarafından kuruldu. Türkiye’nin ve bölgenin lider GSM operatörü olan Turkcell’in kurucu ortağı olan MV Holding, Türkiye’nin önde gelen mobil cihaz distribütörü KVK’nın da kurucusu ve ana hissedarıdır.

Grup; teknoloji, konaklama ve yenilenebilir enerji endüstrilerinde değer yaratmaya devam etmektedir. Grubun varlıklarının net değeri 1,3 milyar dolardır. Daha fazla bilgi için www.mvholding.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Revo Capital, Türkiye’de ve bölgede tamamen yenilikçi erken dönem teknoloji girişimlerini destekleyen, Hollanda merkezli, 65 milyon dolarlık bir girişim sermayesi fonudur.

Fon, yerel bir pazar ve küresel bir üstle uzun vadeli potansiyel vaat eden, özellikle B2B Bulut, Neo Commerce & Enablers ve Nesnelerin İnterneti gibi birkaç odak alanda  faaliyet göstermektedir. Daha fazla bilgi için www.revo.vc adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Social

Newsletter

Please subscribe to our newsletter to stay up-to-date on latest industry news and learn more about PayCore solutions.


Join our Newsletter